phone 737 240 445
Volejte v po-so: 8-19 hod

ZDARMA vyřízení hypotéky na klíč

Hypotéka na klíč

Klic
Srovnání hypoték
Jednoduché Rozšířené

Účel *

LTV je zkratka z anglických slov „Loan To Value“ (poměr výše úvěru a hodnoty nemovitosti)

Délka splatnosti

Doba trvání úvěru.

Délka fixace

Po jak dlouhou dobu si přejete mít platnou výši úrokové sazby a stejnou měsíční splátku.
1
3
5
10
clouds

0,00 MLD.

zrealizovaných hypoték

0

klientů k nám našlo cestu

0

průmerně ušetříme každému klientovi

Srovnávané banky

Komplexní srovnání
napříč trhem

V České republice je obrovské množství bankovních institucí se širokou nabídkou hypotečních úvěrů. Zorientovat se v nich není vůbec jednoduché. My všechny tyto nabídky porovnáváme v naší kalkulačce. Po zadání údajů vám hned propočítáme všechna řešení. Máte tak komplexní přehled o úrokových sazbách a výši měsíčních splátek napříč všemi bankami v ČR. Při zadání detailnějších informací v „rozšířené“ modelaci zjistíte i nutný minimální příjem.

Nulové starosti a náklady

Při řešení bydlení budete mít dost starostí i mimo finance. Ty můžete nechat na nás. Naši specialisté vyřídí hypoteční úvěr s nejnižší úrokovou sazbou na trhu přesně podle vašich potřeb a požadavků. Vyřeší i veškeré náležitosti od komunikace s realitní kanceláří nebo developerem přes běhání na katastr až po vinkulaci pojištění. Můžeme vám také vyjednat odhad zdarma a vedení účtu s nulovými poplatky.

Rychlá realizace

Pomůžeme vám i s realizací hypotečního úvěru. Denně máte k dispozici specialisty, kteří vám pomohou vyřídit hypotéku v nejkratším možném termínu. Díky velkému objemu zrealizovaných hypotečních úvěrů vám vyjednáme nejnižší možný úrok. Máme pro vás i speciální neveřejné nabídky „ze šuplíku“, které nám banky poskytují díky dlouhodobému partnerství a velmi dobrým vztahům. Naši hypoteční specialisté působí ve všech krajích České republiky a setkají se s Vámi, kdykoli vám to bude vyhovovat.

Osobní jednání
a konzultace se specialistou

Naší nejsilnější stránkou je osobní přístup. Působíme ve všech regionech ČR a na osobní schůzce zkonzultujeme Vaše individuální potřeby, abychom podle nich vybrali nejlepší hypotéku. Díky úzkým vztahům s bankami jsme schopni vyjednat nižší úrok, než je veřejně dostupná nabídka. Na schůzce můžeme probrat i tzv. „šuplíkové nabídky“, které máme exkluzivně k dispozici v omezeném množství. Sjednejte si schůzku kdekoliv nebo se s námi potkejte u dobré kávy na jedné z našich klientských poboček.

Certifikovaní specialisté

Náš tým je složen pouze ze specialistů registrovaných u České národní banky. Naše nároky na spolupracovníky jsou však vyšší než standard trhu. Máme vlastní vzdělávací systém zakončený certifikací, který musí všichni absolvovat. Protože se pohybujeme na trhu, který se rychle mění, staráme se o to, aby každý spolupracovník své znalosti neustále aktualizoval a rozšiřoval.

Možnost jednání z pohodlí
domova v rámci celé ČR

Už je pryč doba, kdy jste museli při řešení financování bydlení obcházet několik bank a zdlouhavě si zjišťovat a porovnávat jednotlivé nabídky. V on-line srovnávači a kalkulačce Vám hned poskytneme základní přehled Vašich možností. Můžete se také spojit telefonicky s hypotečním specialistou, který vám rád pomůže, a domluvit si s ním zdarma videokonferenci nebo schůzku. Klidně u vás doma.

Co se o nás říká?

 • Naše schůzky s panem Trčkou dopadly vždy výborně, mohl jsem se na Vás ve všem spolehnout. Celkově jsem moc spokojený a určitě doporučuji specialisty z hypo-portal.cz.

  p. Forman
 • Jestli nás něco opravdu překvapilo, pak je to rychlost vyřízení. A co nás potěšilo? Vyjednání odhadu, účtu a katastru zdarma.

  Rodina Raječkova
 • Spokojenost hlavně s rychlostí vyřízení.

  Dočkal Pavel
 • Řešení refinancování dvou nemovitostí bylo svižné, osobně mě nejvíce přkvapilo, kolik lze reálně ušetřit, pokud zrefinancuji dvě hypotéky.

  Daniel Kvapil
 • Dlouho jsem váhal, zda službu hypotečního specialisty z Hypoportálu využít. Využil jsem a udělal jsem dobře. Když bych to nechal na mojí bankéřce na pobočce banky, řeším hypotéku do dnes.

  Mojmír Zámec
 • Řešil jsem složitější hypotéku, ale pan Trčka mi velmi pomohl a společnými silami jsem to dali dohromady a vše dobře dopadlo. Můžu jenom doporučit.

  p. Horníček
 • Spokojenost, dobrá komunikace. Velmi pozitivní zkušenost.

  Pavel Randas
 • Jelikož jsem neměl s řešením hypotéky žádné zkušenosti, ocenil jsem především to, že mě poradce provedl každým krokem a vše pečlivě vysvětlil.

  Marek Dolejš