phone 777 714 264
Volejte v po-so: 8-19 hod

ZDARMA vyřízení hypotéky na klíč

Hypotéka na klíč

Klic

reprezentativní příklad

banka

Omlouváme se,

hypoteční domy standardně nenabízí Vámi požadovaný úvěr.
Pro nestandardní nabídku Vás bude kontaktovat náš
hypoteční specialista.

Fio banka navazuje na úspěšné sedmnáctileté působení skupiny Fio na českém trhu a svým způsobem je zdejším unikátem. Jedná se totiž o banku v čistě českých rukou, kdy navíc majitelé působí ve skupině již od doby jejího založení, tedy od roku 1993. Banka se profiluje jako bezpoplatková a zároveň inovativní. Do jejího portfolia patří kromě klasických bankovních služeb i organizace mimoburzovního trhu s cennými papíry, RM-SYSTÉMU, a.s. A jaká jsou specifika jejích hypotečních produktů?

Banka zdarma nabízí poskytnutí úvěru, vedení běžného i úvěrového účtu, rezervaci prostředků i čerpání úvěru. Rovněž zatím jako jedna z mála umožňuje předčasné splacení částky od 50 tis. Kč výše bez poplatků a sankcí. Tato výhoda se však nevztahuje na celkové splacení z důvodu převedení hypotéky do jiné finanční instituce.

Formou hypotečního úvěru si lze půjčit 300 tis. Kč – 10 mil. Kč se splatností od 5 do 30 let. Maximální výše úvěru je dále omezena hranicí 85 % hodnoty zastavované nemovitosti. Lze si rovněž vybrat mezi pevnou nebo variabilní úrokovou sazbou. Kromě žadatele o úvěr můžou v žádosti samotné figurovat až 3 spoludlužníci. 

Hypotéku je možné využít na úhradu kupní ceny, doplatek v dražbě, rozdílu cen při směně, výstavbu a dostavbu nemovitosti, vypořádání spoluvlastnických vztahů (společného jmění manželů aj.) spojených s nemovitostí, refinancování ve smyslu splacení úvěru poskytnutého jinou finanční společností s účelem shodným s hypotékou, úhradu členského podílu v bytovém družstvu či převod členských práv v bytovém družstvu.

V rámci Hypospořícího konta lze při vložení minimálně 50 tis. Kč  na toto konto dosáhnout snížení jistiny úvěru právě o vloženou částku, díky čemuž je placen nižší úrok. Ten může mít teoreticky hodnotu 0 %, když se vložené prostředky rovnají výši celé zbývající jistiny. Úspory jsou přitom neustále k dispozici a lze s nimi libovolně nakládat.

Více informací o hypotečních produktech Fio banky je přehledně k nalezení zde.