phone 777 714 264
Volejte v po-so: 8-19 hod

ZDARMA vyřízení hypotéky na klíč

Hypotéka na klíč

Klic

reprezentativní příklad

banka

Omlouváme se,

hypoteční domy standardně nenabízí Vámi požadovaný úvěr.
Pro nestandardní nabídku Vás bude kontaktovat náš
hypoteční specialista.

MONETA Money Bank navazuje na stabilitu a důvěryhodnost GE Money Bank a s novým názvem získala opravdovou, silnou a jednoznačně rozpoznatelnou identitu coby česká bankovní instituce. A jaká jsou specifika jí poskytovaných hypotečních produktů?

Hypotéku lze použít na koupi bytu (i družstevního), rodinného domu, rekreační chalupy nebo stavební parcely, rekonstrukci, výstavbu či dostavbu - při čerpání úvěru není nutné předkládat faktury, peníze jsou zaslány přímo na účet žadatele, vypořádání vlastnických vztahů k nemovitosti (společné jmění manželů, dědictví apod.), refinancování / splacení již dříve poskytnuté půjčky na bydlení. Proplácí se proinvestované náklady do nemovitosti až 3 roky zpětně. 

O úvěr mohou požádat až 4 osoby. Banka půjčí od 300 tis. Kč do 90 % odhadní hodnoty zastavované nemovitosti. Čerpání musí být zahájeno do 12 měsíců od podpisu úvěrové smlouvy. 

Banka poskytuje zdarma zpracování hypotečního úvěru, vedení úvěrového účtu, pořízení odhadu nemovitosti a výpisu z katastru nemovitostí. V průběhu úrokového období je možné ročně bezplatně provádět mimořádné splátky až do 50 % výše úvěru, nejdříve po roce splácení a dále vždy za každých 6 měsíců 25 % výše úvěru. Je možné si zvolit mezi možností v průběhu trvání hypotéky využít snížení měsíční splátky a prodloužením splatnosti úvěru. O využití této služby lze požádat nejdříve po dvanácti řádně uhrazených měsíčních splátkách, a to dvakrát za dobu trvání úvěru za předpokladu, že takto prodloužená splatnost úvěru nepřekročí nejdelší možnou splatnost úvěru, tj. až 30 let.

Úroky z hypotéky jsou vypočítávány pouze z rozdílu mezi nesplacenou jistinou hypotéky a kreditním zůstatkem na běžném účtu. Čím více na běžném účtu tedy je, tím méně se platí na úrocích za hypotéku. Úspory je možné využít až do výše 20 % nesplacené jistiny hypotéky.

Klíčovým produktem je Pružná hypotéka. K ní lze získat Doplňkový úvěr, který lze využít na zařízení bytu, koupi auta či na cokoliv dalšího. Výše tohoto úvěru je od 100 tis Kč do 900 tis Kč s tím, že má vyšší úrokovou sazbu než samotná Pružná hypotéka.

Více informací o hypotečních produktech MONETA Money Bank je přehledně k nalezení zde.