phone 777 714 264
Volejte v po-so: 8-19 hod

ZDARMA vyřízení hypotéky na klíč

Hypotéka na klíč

Klic

reprezentativní příklad

banka

Omlouváme se,

hypoteční domy standardně nenabízí Vámi požadovaný úvěr.
Pro nestandardní nabídku Vás bude kontaktovat náš
hypoteční specialista.

V době, kdy byl v roce 1993 přijat zákon o stavebním spoření, značka Wüstenrot již byla mezinárodní finanční skupinou. Stavební spořitelna byla první cestou, jak klientům začít nabízet ucelený soubor finančních služeb z oblasti rodinných financí. Proto byla v roce 1998 založena Wüstenrot, životní pojišťovna, a.s. V roce 2003 svoji činnost zahájila i Wüstenrot hypoteční banka a.s. Jaká specifika mají touto bankou nabízené hypoteční produkty?

Wüstenrot nabízí hypoteční úvěry se splatností od 5 do 30 let. Minimální výše úvěru je od 300 tis. Kč s tím, že horní hranice je stanovena na 90 % odhadní hodnoty zastavené nemovitosti. Přednostmi jsou jistě možnosti čerpat úvěr či rezervovat úvěrové zdroje bez poplatku, stejně jako možnost mimořádné splátky části úvěru.

Specifikem je, že k poskytnutí úvěru banka nevyžaduje zřízení běžného účtu.

Wüstenrot rovněž poskytuje úvěry k získání členských práv v bytovém družstvu, a to až do 100 % hodnoty daného podílu. Hypotéka se dá rovněž využít i k vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti.

Čerpání úvěru je nutné zahájit do 9 měsíců od podpisu úvěrových smluv. Samotná doba čerpání pak nesmí přesáhnout dva roky.

Skupina Wüstenrot nabízí i zřízení majetkového pojištění, případně přes svého partnera, pojišťovnu Allianz, dalších pojistných produktů.

Více informací o hypotečních produktech Wüstenrot je přehledně k nalezení zde.