phone 777 714 264
Volejte v po-so: 8-19 hod

ZDARMA vyřízení hypotéky na klíč

Hypotéka na klíč

Klic

Komerční banka je součástí mezinárodní skupiny Société Générale a patří mezi přední bankovní instituce v regionu střední  a východní Evropy. Vzhledem k tomu, že se jedná o banku poskytující komplexní služby, lze v jejím produktovém portfoliu nalézt i hypoteční úvěry.

Aktuálně banka loví klienty především na akční nabídku, jejíž součástí je ocenění nemovitosti, zpracování úvěrové žádosti a vedení úvěrového účtu zdarma. Zároveň přináší i možnost každoroční mimořádné splátky úvěru až do výše 25 % nesplacené jistiny, rovněž zdarma

Komerční banka dále nabízí v rámci služby 2 v 1 k hypotéce možnost získat až 400 000 Kč navíc bez určení účelu využití finančních prostředků za stejnou sazbu, jako u hypotéky. 

Banka klientovi půjčí na koupi nemovitosti, vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti, koupi družstevního bytu, předplacení nájemného za účelem uzavření nájemní smlouvy, výstavbu nemovitosti (svépomocí i na klíč), rekonstrukci či další opravy nemovitosti, konsolidaci či refinancování dříve poskytnutých úvěrů či půjček použitých na investice do bydlení, zpětné proplacení již zaplacené investice do nemovitosti ne starší 1 roku v rámci produktu Hypotéka Dozadu, vedlejší náklady související s investicí do nemovitosti (nábytek, kuchyňská linka apod.) do výše 50 % objemu hypotéky.

Hypotéka se zálohovým čerpáním umožňuje stavět nebo rekonstruovat svépomocí. Po předložení rozpočtu chystaného záměru bance tato uvolní peníze na běžný účet a účel je prokazován až po provedení konkrétních prací.

Flexibilní hypotéka je úvěr, který se maximálně přizpůsobí. Je možné snížit výši měsíčních splátek, uhradit mimořádné splátky bez poplatku, odložit počátek splácení nebo přerušit splácení až na 3 měsíce.

Komerční banka rovněž umožňuje čerpat úvěr již na základě návrhu na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí.

Banka pro klienty zajišťuje i pojištění majetku či schopnosti splácet v podobě životního pojištění. Veškerá správa financí je pak možná přes internetové bankovnictví a aplikaci MojeBanka.

Více informací o hypotečních produktech Komeřcní banky je přehledně k nalezení zde.