phone 777 714 264
Volejte v po-so: 8-19 hod

ZDARMA vyřízení hypotéky na klíč

Hypotéka na klíč

Klic

reprezentativní příklad

banka

Omlouváme se,

hypoteční domy standardně nenabízí Vámi požadovaný úvěr.
Pro nestandardní nabídku Vás bude kontaktovat náš
hypoteční specialista.

mBank působí v České republice od listopadu 2007. Byla jednou z prvních tzv. nízkonákladových bank na našem trhu a přišla s vlastním konceptem samooblužného modelu, při kterém si zákazník spravuje své každodenní bankovní operace sám. Klíčovými nástroji jsou tedy internetové a telefonické bankovnictví. Pobočky a administrativní zázemí je v rámci možností maximálně upozaděno. Díky tomuto modelu mBank nabízí svým klientům nejvyužívanější bankovní služby zcela zdarma. A jak je na tom tato banka v oblasti hypotečních produktů?

Minimální výše hypotečního úvěru u této banky je 200 000 Kč. O hypotéku můžou najednou žádat až čtyři žadatelé. Doba splatnosti může být od 12 měsíců do 40 let s tím, že maximální doba splatnosti je limitována rokem dosažení 70 let věku nejstaršího z žadatelů o úvěr.

mBank dále nabízí i hypotéku bez doložení příjmů, a to při úvěru ve výši do 50 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Banka umožňuje čerpat již na základě návrhu na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí.

mBank svým klientům zdarma poskytuje vyřízení žádosti o hypoteční úvěr, založení i vedení úvěrového konta, mimořádné splátky hypotéky do 20 % zbylé jistiny úvěru a elektronické výpisy z účtu.

V případě ztráty zaměstnání nebo nemoci trvající 1 měsíc a déle lze zažádat o odklad pravidelných měsíčních splátek. Tento odklad je možné provést po dobu splatnosti úvěru pouze jednou. Délka odkladu splátek může být 1 až 6 měsíců. Po dobu odkladu jsou spláceny pouze úroky z úvěru. Při podání žádosti nesmí být klient ve zpoždění se splácením úvěru. Po ukončení odkladu splátek dojde k rozložení výše odložené jistiny do zbývajících měsíčních splátek, kdy celkový počet měsíčních splátek zůstává stejný. Jednorázový poplatek za tuto službu činí 300 Kč.

mBank při posuzování žádostí o úvěr akceptuje odhady do 6 měsíců stáří. Pro refinancování je pak možné použít odhad původní, starý až 6 let.

Banka tradičně vyžaduje pojištění zastavované nemovitosti včetně vinkulace. Dále nabízí zájemcům I pojištění schopnosti splácet.

Více informací o hypotečních produktech mBank je přehledně k nalezení zde.