phone 737 240 445
Volejte v po-so: 8-19 hod

ZDARMA propojení na hypotečního specialistu

Propojení se specialistou

V době, kdy byl v roce 1993 přijat zákon o stavebním spoření, značka Wüstenrot již byla mezinárodní finanční skupinou. Stavební spořitelna byla první cestou, jak klientům začít nabízet ucelený soubor finančních služeb z oblasti rodinných financí. Proto byla v roce 1998 založena Wüstenrot, životní pojišťovna, a.s. V roce 2003 svoji činnost zahájila i Wüstenrot hypoteční banka a.s. Jaká specifika mají touto bankou nabízené hypoteční produkty?

Wüstenrot nabízí hypoteční úvěry se splatností od 5 do 30 let. Minimální výše úvěru je od 300 tis. Kč s tím, že horní hranice je stanovena na 90 % odhadní hodnoty zastavené nemovitosti. Přednostmi jsou jistě možnosti čerpat úvěr či rezervovat úvěrové zdroje bez poplatku.

Specifikem je, že k poskytnutí úvěru banka nevyžaduje zřízení běžného účtu.

U OSVČ umožňuje Wüstenrot výpočet příjmu z obratu.

Wüstenrot rovněž poskytuje úvěry k získání členských práv v bytovém družstvu, a to až do 100 % hodnoty daného podílu. Hypotéka se dá rovněž využít i k vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti.

Čerpání úvěru je nutné zahájit do 9 měsíců od podpisu úvěrových smluv. Samotná doba čerpání pak nesmí přesáhnout dva roky.

Skupina Wüstenrot nabízí i zřízení majetkového pojištění, případně přes svého partnera, pojišťovnu Allianz, dalších pojistných produktů.

Více informací o hypotečních produktech Wüstenrot je přehledně k nalezení zde.