phone 775 455 232
Volajte v po-so: 8-19 hod

BEZPLATNÉ prepojenie na hypotekárneho špecialistu

Prepojenie so špecialistom

Fio banka navazuje na úspěšné sedmnáctileté působení skupiny Fio na českém trhu a svým způsobem je zdejším unikátem. Jedná se totiž o banku v čistě českých rukou, kdy navíc majitelé působí ve skupině již od doby jejího založení, tedy od roku 1993. Banka se profiluje jako bezpoplatková a zároveň inovativní. Do jejího portfolia patří kromě klasických bankovních služeb i organizace mimoburzovního trhu s cennými papíry, RM-SYSTÉMU, a.s. A jaká jsou specifika jejích hypotečních produktů?

Banka zdarma nabízí poskytnutí úvěru, vedení běžného i úvěrového účtu, rezervaci prostředků i čerpání úvěru.

Formou hypotečního úvěru si lze půjčit 300 tis. Kč – 10 mil. Kč se splatností od 5 do 30 let. Maximální výše úvěru je dále omezena hranicí 85 % hodnoty zastavované nemovitosti. Lze si rovněž vybrat mezi pevnou nebo variabilní úrokovou sazbou. Kromě žadatele o úvěr můžou v žádosti samotné figurovat až 3 spoludlužníci.

Hypotéku je možné využít na úhradu kupní ceny, doplatek v dražbě, rozdílu cen při směně, výstavbu a dostavbu nemovitosti, vypořádání spoluvlastnických vztahů (společného jmění manželů aj.) spojených s nemovitostí, refinancování ve smyslu splacení úvěru poskytnutého jinou finanční společností s účelem shodným s hypotékou, úhradu členského podílu v bytovém družstvu či převod členských práv v bytovém družstvu.

V rámci Hypospořícího konta lze při vložení minimálně 50 tis. Kč  na toto konto dosáhnout snížení jistiny úvěru právě o vloženou částku, díky čemuž je placen nižší úrok. Ten může mít teoreticky hodnotu 0 %, když se vložené prostředky rovnají výši celé zbývající jistiny. Úspory jsou přitom neustále k dispozici a lze s nimi libovolně nakládat.

Více informací o hypotečních produktech Fio banky je přehledně k nalezení zde.