phone 725 369 045
Volejte v po-so: 8-19 hod

ZDARMA propojení na hypotečního specialistu

Propojení se specialistou

Srovnání hypoték

Účel *

LTV je zkratka z anglických slov „Loan To Value“ (poměr výše úvěru a hodnoty nemovitosti)

Délka splatnosti

Doba trvání úvěru.

Délka fixace

Po jak dlouhou dobu si přejete mít platnou výši úrokové sazby a stejnou měsíční splátku.
1
3
5
10
Chcete prodat Vaši nemovitost? Mám zájem
clouds

0,00 MLD.

spolupracující hypoteční specialisté zrealizovali

0

klientů k nám našlo cestu

0

spolupracující specialisté průměrně ušetří klientovi

Srovnávané banky

Komplexní srovnání
napříč trhem

V České republice je obrovské množství bankovních institucí se širokou nabídkou hypotečních úvěrů. Zorientovat se v nich není vůbec jednoduché. My všechny tyto nabídky porovnáváme v naší kalkulačce. Po zadání údajů vám hned propočítáme všechna řešení. Máte tak komplexní přehled o úrokových sazbách a výši měsíčních splátek napříč všemi bankami v ČR. Při zadání detailnějších informací v „rozšířené“ modelaci zjistíte i nutný minimální příjem.

Nulové starosti

Při řešení bydlení budete mít dost starostí i mimo finance. Ty můžete nechat na nás. Naši specialisté vyřídí hypoteční úvěr s nejnižší úrokovou sazbou na trhu přesně podle vašich potřeb a požadavků. Vyřeší i veškeré náležitosti od komunikace s realitní kanceláří nebo developerem přes běhání na katastr až po vinkulaci pojištění. Můžeme vám také vyjednat odhad zdarma a vedení účtu s nulovými poplatky.

Rychlá komunikace

Pomůžeme vám i s realizací hypotečního úvěru. Denně máte k dispozici specialisty, kteří vám pomohou vyřídit hypotéku v nejkratším možném termínu. Díky velkému objemu zrealizovaných hypotečních úvěrů vám vyjednáme nejnižší možný úrok. Máme pro vás i speciální neveřejné nabídky „ze šuplíku“, které nám banky poskytují díky dlouhodobému partnerství a velmi dobrým vztahům. Naši hypoteční specialisté působí ve všech krajích České republiky a setkají se s Vámi, kdykoli vám to bude vyhovovat.

On-line konzultace
se spolupracujícími specialisty

Naší nejsilnější stránkou je osobní přístup. Působíme ve všech regionech ČR a na osobní schůzce zkonzultujeme Vaše individuální potřeby, abychom podle nich vybrali nejlepší hypotéku. Díky úzkým vztahům s bankami jsme schopni vyjednat nižší úrok, než je veřejně dostupná nabídka. Na schůzce můžeme probrat i tzv. „šuplíkové nabídky“, které máme exkluzivně k dispozici v omezeném množství. Sjednejte si schůzku kdekoliv nebo se s námi potkejte u dobré kávy na jedné z našich klientských poboček.

Informace on-line

Náš tým je složen pouze ze specialistů registrovaných u České národní banky. Naše nároky na spolupracovníky jsou však vyšší než standard trhu. Máme vlastní vzdělávací systém zakončený certifikací, který musí všichni absolvovat. Protože se pohybujeme na trhu, který se rychle mění, staráme se o to, aby každý spolupracovník své znalosti neustále aktualizoval a rozšiřoval.

Bezpečné jednání z pohodlí
domova v rámci celé ČR

Už je pryč doba, kdy jste museli při řešení financování bydlení obcházet několik bank a zdlouhavě si zjišťovat a porovnávat jednotlivé nabídky. V on-line srovnávači a kalkulačce Vám hned poskytneme základní přehled Vašich možností. Můžete se také spojit telefonicky s hypotečním specialistou, který vám rád pomůže, a domluvit si s ním zdarma videokonferenci nebo schůzku. Klidně u vás doma.