phone 724 936 734
Volajte v po-so: 8-19 hod

BEZPLATNÉ prepojenie na hypotekárneho špecialistu

Prepojenie so špecialistom

Sberbank je moderní banka s komplexní nabídkou produktů a služeb pro fyzické osoby, malé a střední firmy i velké korporace. Své služby nabízí po celé České republice téměř 100 tisícům klientů. Sberbank CZ je dceřinou společností Sberbank Europe AG, která je součásti Skupiny Sberbank. Skupina Sberbank poskytuje své produkty a služby více jak 140 milionům klientům ve 21 zemích. Jaká je její nabídka v oblasti hypotečních úvěrů?

Základním produktem Sberbank je FÉR hypotéka sloužící pro koupi bytu/domu pro vlastní bydlení, na pronájem, rekonstrukci či stavbu rodinného domu. Zpracování úvěru a vedení účtu je zdarma. Splátky je možné rozložit až na 30 let. Doplňková část k úvěru, např. na pořízení vybavení bytu, je možná až do výše 500 tis. Kč.

Banka rovněž umožňuje i mimořádnou splátku 25 % z celkového zůstatku mimo výročí fixace, a to bez sankce. Dále je nabízena možnost přerušit splácení z důvodu nemoci nebo ztráty zaměstnání.

Ohledně tzv. předhypotečního úvěru, který se využívá především při koupi družstevních bytů, nabízí banka splatnost až 24 měsíců. Výše úvěru pak může dosáhnout 3 mil. Kč, respektive maximálně 75 % tržní hodnoty nemovitosti. Jakmile je pak možné zřídit zástavní právo, je předhypoteční úvěr nahrazen standardním hypotečním úvěrem.

Sberbank dále nabízí možnost sjednání pojištění majetku či schopnosti splácet.

Více informací o hypotečních produktech Sberbank je přehledně k nalezení zde.