phone 602 389 350
Volajte v po-so: 8-19 hod

BEZPLATNÉ prepojenie na hypotekárneho špecialistu

Prepojenie so špecialistom

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří v České republice a na Slovensku mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu produktů a služeb pro retailové a privátní klienty včetně malých a středních firem či velkých korporací. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování, kdy se mj. řadí na první příčku ve financování v oblasti komerčních nemovitostí. A jaká jsou specifika jejích hypotečních produktů?

Hypoteční úvěry se snaží banka prezentovat jako bezpoplatkové – žádný poplatek za zpracování úvěru, vedení účtu nebo odhad nemovitosti. Splátky samotné je pak možné rozložit až do 30 let s fixací od 1 roku do 20 let.

Maximální výše úvěru je až do 90 % odhadní hodnoty nemovitosti. Hypotéku je pak možné vyčerpat do 12 měsíců od podpisu úvěrové smlouvy, kdy se po dobu čerpání splácí pouze úroky z čerpané částky.

Kromě peněz na úhradu kupní ceny lze získat ještě peníze na cokoliv, a to pomocí produktu Hypotéka TWIN.

Banka dále nabízí jednoduchý a pohodlný způsob způsob ovládání účtu, aplikaci Smart Banking. Lze se do ní přihlásit pomocí otisku prstu. Rovněž výrazně šetří poplatky za transakce. 

Více informací o hypotečních produktech UniCredit Bank je přehledně k nalezení zde.