phone 721 078 599
Volejte v po-so: 8-19 hod

ZDARMA vyřízení hypotéky na klíč

Hypotéka na klíč

Klic
Srovnání hypoték
Jednoduché Rozšířené

Účel *

LTV je zkratka z anglických slov „Loan To Value“ (poměr výše úvěru a hodnoty nemovitosti)

Délka splatnosti

Doba trvání úvěru.

Délka fixace

Po jak dlouhou dobu si přejete mít platnou výši úrokové sazby a stejnou měsíční splátku.
1
3
5
10
clouds

0,00 MLD.

zrealizovaných hypoték

0

klientů k nám našlo cestu

0

průmerně ušetříme každému klientovi

Srovnávané banky

Komplexní srovnání
napříč trhem

V České republice je obrovské množství bankovních institucí se širokou nabídkou hypotečních úvěrů. Zorientovat se v nich není vůbec jednoduché. My všechny tyto nabídky porovnáváme v naší kalkulačce. Po zadání údajů vám hned propočítáme všechna řešení. Máte tak komplexní přehled o úrokových sazbách a výši měsíčních splátek napříč všemi bankami v ČR. Při zadání detailnějších informací v „rozšířené“ modelaci zjistíte i nutný minimální příjem.

Nulové starosti a náklady

Při řešení bydlení budete mít dost starostí i mimo finance. Ty můžete nechat na nás. Naši specialisté vyřídí hypoteční úvěr s nejnižší úrokovou sazbou na trhu přesně podle vašich potřeb a požadavků. Vyřeší i veškeré náležitosti od komunikace s realitní kanceláří nebo developerem přes běhání na katastr až po vinkulaci pojištění. Můžeme vám také vyjednat odhad zdarma a vedení účtu s nulovými poplatky.

Rychlá realizace

Pomůžeme vám i s realizací hypotečního úvěru. Denně máte k dispozici specialisty, kteří vám pomohou vyřídit hypotéku v nejkratším možném termínu. Díky velkému objemu zrealizovaných hypotečních úvěrů vám vyjednáme nejnižší možný úrok. Máme pro vás i speciální neveřejné nabídky „ze šuplíku“, které nám banky poskytují díky dlouhodobému partnerství a velmi dobrým vztahům. Naši hypoteční specialisté působí ve všech krajích České republiky a setkají se s Vámi, kdykoli vám to bude vyhovovat.

Osobní jednání
a konzultace se specialistou

Naší nejsilnější stránkou je osobní přístup. Působíme ve všech regionech ČR a na osobní schůzce zkonzultujeme Vaše individuální potřeby, abychom podle nich vybrali nejlepší hypotéku. Díky úzkým vztahům s bankami jsme schopni vyjednat nižší úrok, než je veřejně dostupná nabídka. Na schůzce můžeme probrat i tzv. „šuplíkové nabídky“, které máme exkluzivně k dispozici v omezeném množství. Sjednejte si schůzku kdekoliv nebo se s námi potkejte u dobré kávy na jedné z našich klientských poboček.

Certifikovaní specialisté

Náš tým je složen pouze ze specialistů registrovaných u České národní banky. Naše nároky na spolupracovníky jsou však vyšší než standard trhu. Máme vlastní vzdělávací systém zakončený certifikací, který musí všichni absolvovat. Protože se pohybujeme na trhu, který se rychle mění, staráme se o to, aby každý spolupracovník své znalosti neustále aktualizoval a rozšiřoval.

Možnost jednání z pohodlí
domova v rámci celé ČR

Už je pryč doba, kdy jste museli při řešení financování bydlení obcházet několik bank a zdlouhavě si zjišťovat a porovnávat jednotlivé nabídky. V on-line srovnávači a kalkulačce Vám hned poskytneme základní přehled Vašich možností. Můžete se také spojit telefonicky s hypotečním specialistou, který vám rád pomůže, a domluvit si s ním zdarma videokonferenci nebo schůzku. Klidně u vás doma.

Co se o nás říká?

 • Spokojenost hlavně s rychlostí vyřízení.

  Dočkal Pavel
 • Vyřídili mi hypotéku, která byla komplikovaná, sám bych si nevěděl rady. Jsem Slovák a pro vyřízení hypotéky bylo potřeba doložit nespočet dokumentů z různých úřadů. Pan Vácha mi se vším pomohl a já jen přišel do banky podepsat smlouvu. Děkuji.

  Martin Jasenko
 • Jsem rád, že jsem začal spolupracovat se specialisty z hypo-portal.cz, konkrétně panem Trčkou. Vše mi vyřídili na jednom místě. Nemusel jsem s tím mít moc zařizování. Moc děkuju.

  p. Janoušek
 • Chci poděkovat za profesionální přístup, který jste mi poskytli při sjednávání hypotéky. Vyřízení bylo rychlé a bez komplikací. Vše mi ochotně vysvětlili a hypotéku jsme vyřídili za velmi krátkou dobu. Přeji mnoho spokojených klientů.

  Raja Chmelová
 • Se službami HypoPortalu jsme byli nadmíru spokojeni. Oceňujeme jejich profesionalitu, vstřícnost a hlavně rychlost při sjednávání hypotéky v době, kdy se úrokové sazby navyšovaly. Děkujeme.

  Jiří Čambula
 • Jestli nás něco opravdu překvapilo, pak je to rychlost vyřízení. A co nás potěšilo? Vyjednání odhadu, účtu a katastru zdarma.

  Rodina Raječkova
 • Řešení refinancování dvou nemovitostí bylo svižné, osobně mě nejvíce přkvapilo, kolik lze reálně ušetřit, pokud zrefinancuji dvě hypotéky.

  Daniel Kvapil
 • S manželkou jsme řešili přes poradce realitky hypotéku několik měsíců, neustále se něco natahovalo. Jsme rádi, že jsme narazili na Hypoportál, protože jsme hypotéku od prvního setkání měli za dva týdny vyřešenou.

  Marek Dospiš