phone 736 784 542
Volejte v po-so: 8-19 hod

ZDARMA propojení na hypotečního specialistu

Propojení se specialistou

mBank působí v České republice od listopadu 2007. Byla jednou z prvních tzv. nízkonákladových bank na našem trhu a přišla s vlastním konceptem samooblužného modelu, při kterém si zákazník spravuje své každodenní bankovní operace sám. Klíčovými nástroji jsou tedy internetové a telefonické bankovnictví. Pobočky a administrativní zázemí je v rámci možností maximálně upozaděno. Díky tomuto modelu mBank nabízí svým klientům nejvyužívanější bankovní služby zcela zdarma. A jak je na tom tato banka v oblasti hypotečních produktů?

Minimální výše hypotečního úvěru u této banky je 200 000 Kč. O hypotéku můžou najednou žádat až čtyři žadatelé. Doba splatnosti může být od 12 měsíců do 40 let s tím, že maximální doba splatnosti je limitována rokem dosažení 70 let věku nejstaršího z žadatelů o úvěr.

V případě již uhrazené kupní ceny lze u mBank zažádat o zpětné proplacení.

mBank dále nabízí i hypotéku bez doložení příjmů, a to při úvěru ve výši do 50 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Banka umožňuje čerpat již na základě návrhu na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí. Nabízí i online ocenění.

mBank svým klientům zdarma poskytuje vyřízení žádosti o hypoteční úvěr, založení i vedení úvěrového konta a elektronické výpisy z účtu.

V případě ztráty zaměstnání nebo nemoci trvající 1 měsíc a déle lze zažádat o odklad pravidelných měsíčních splátek. Tento odklad je možné provést po dobu splatnosti úvěru pouze jednou. Délka odkladu splátek může být 1 až 9 měsíců. Po dobu odkladu jsou spláceny pouze úroky z úvěru. Při podání žádosti nesmí být klient ve zpoždění se splácením úvěru. Po ukončení odkladu splátek dojde k rozložení výše odložené jistiny do zbývajících měsíčních splátek, kdy celkový počet měsíčních splátek zůstává stejný. Jednorázový poplatek za tuto službu činí 300 Kč.

mBank při posuzování žádostí o úvěr akceptuje odhady do 6 měsíců stáří. Pro refinancování je pak možné použít odhad původní, starý až 6 let.

Banka tradičně vyžaduje pojištění zastavované nemovitosti včetně vinkulace. Dále nabízí zájemcům i pojištění schopnosti splácet.

Více informací o hypotečních produktech mBank je přehledně k nalezení zde.