phone 725 369 045
Volejte v po-so: 8-19 hod

ZDARMA propojení na hypotečního specialistu

Propojení se specialistou

Jak již z názvu banky vyplývá, specializuje se výhradně na hypotéky. Je to umožněno samozřejmě i tím, že Hypoteční banka je součástí finanční skupiny ČSOB, což se projevuje mj. i ve správě běžných účtů či nabídce pojištění. Ale nyní více k podmínkám a specifikům produktů banky samotné.

Nabídka úrokové sazby je garantována po dobu 30 dní. Pokud by během této doby došlo ke zvýšení sazeb, platí stále nabídka v původní verzi.

Hypoteční banka si zakládá na rychlosti zpracování, proto rozjela projekty hypotekapowebu.cz a virtualnipobocka.cz, kde se naprostá většina úkonů nutných pro vyřízení úvěru děje on-line.

Banka nabízí expresní zpracování odhadu na byt do 5 mil. Kč zdarma. Za klienty rovněž obstárá výpis z katastru nemovitostí.

Pokud bude mít klient nemovitost s dostatečnou zástavní hodnotou, nemusí během její výstavby či rekonstrukce dokládat žádné faktury ani účtenky.

Minimální výše úvěru je 300 tis. Kč s tím, že o hypotéku může požádat jednotlivec nebo až 4 lidé ze dvou domácností.

V případě rekonstrukce či výstavby je možné dohodnutý úvěrový rámec zvýšit až o 20 % z původně dohodnuté výše.

Za předpokladu ručením nemovitostí v osobním vlastnictví je možné poskytnout hypotéku i na koupi družstevního bytu. Pomocí hypotéky je také možné vypořádat majetkové poměry nebo převést členská práva.

Doplňkovou část k hypotéce je možné použít na neočekávané výdaje a jiné účelové investice. Úroková sazba a splácení budou stejné jako u sjednané hypotéky. Doplňkovou část lze čerpat jednorázově nebo postupně, vždy ale maximálně do výše 30 % z aktuálně čerpané hypotéky. Doplňková část bude zajištěná nemovitostí stejně jako hypotéka.

Hypotéka na pronájem slouží k pořízení si nemovitosti k pronájmu. Splátky hypotéky lze pokrýt z příjmů z nájemného, které v případě nákupu nemovitosti přechází na nového majitele. Realitní hypotéka je poskytována do 60 % hodnoty nemovitosti (u bytových domů až do 80 % hodnoty nemovitosti).

Více informací o hypotečních produktech Hypoteční banky je přehledně k nalezení zde