phone 725 369 045
Volejte v po-so: 8-19 hod

ZDARMA propojení na hypotečního specialistu

Propojení se specialistou

Komerční banka je součástí mezinárodní skupiny Société Générale a patří mezi přední bankovní instituce v regionu střední  a východní Evropy. Vzhledem k tomu, že se jedná o banku poskytující komplexní služby, lze v jejím produktovém portfoliu nalézt i hypoteční úvěry.

Aktuálně banka loví klienty především na akční nabídku, jejíž součástí je ocenění nemovitosti, zpracování úvěrové žádosti a vedení úvěrového účtu zdarma. Zároveň přináší i možnost každoroční mimořádné splátky úvěru až do výše 25 % nesplacené jistiny, rovněž zdarma.

Komerční banka dále nabízí v rámci služby 2 v 1 k hypotéce možnost získat až 400 000 Kč navíc bez určení účelu využití finančních prostředků za stejnou sazbu, jako u hypotéky.

Banka klientovi půjčí na koupi nemovitosti, vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti, koupi družstevního bytu, předplacení nájemného za účelem uzavření nájemní smlouvy, výstavbu nemovitosti (svépomocí i na klíč), rekonstrukci či další opravy nemovitosti, konsolidaci či refinancování dříve poskytnutých úvěrů či půjček použitých na investice do bydlení, zpětné proplacení již zaplacené investice do nemovitosti ne starší 1 roku v rámci produktu Hypotéka Dozadu, vedlejší náklady související s investicí do nemovitosti (nábytek, kuchyňská linka apod.) do výše 50 % objemu hypotéky.

Hypotéka se zálohovým čerpáním umožňuje stavět nebo rekonstruovat svépomocí. Po předložení rozpočtu chystaného záměru bance tato uvolní peníze na běžný účet a účel je prokazován až po provedení konkrétních prací.

Flexibilní hypotéka je úvěr, který se maximálně přizpůsobí. Je možné snížit výši měsíčních splátek, odložit počátek splácení nebo přerušit splácení až na 3 měsíce.

Komerční banka rovněž umožňuje čerpat úvěr již na základě návrhu na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí.

Banka pro klienty zajišťuje i pojištění majetku či schopnosti splácet v podobě životního pojištění. Veškerá správa financí je pak možná přes internetové bankovnictví a aplikaci MojeBanka.

Více informací o hypotečních produktech Komeřcní banky je přehledně k nalezení zde.