phone 777 714 264
Volejte v po-so: 8-19 hod

ZDARMA vyřízení hypotéky na klíč

Hypotéka na klíč

Klic

reprezentativní příklad

banka

Omlouváme se,

hypoteční domy standardně nenabízí Vámi požadovaný úvěr.
Pro nestandardní nabídku Vás bude kontaktovat náš
hypoteční specialista.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří v České republice a na Slovensku mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu produktů a služeb pro retailové a privátní klienty včetně malých a středních firem či velkých korporací. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování, kdy se mj. řadí na první příčku ve financování v oblasti komerčních nemovitostí. A jaká jsou specifika jejích hypotečních produktů?

Hypoteční úvěry se snaží banka prezentovat jako bezpoplatkové – žádný poplatek za zpracování úvěru, vedení účtu nebo odhad nemovitosti. Zdarma je možné využít rovněž mimořádnou splátku, a to až do výše 20 %. Splátky samotné je pak možné rozložit až do 30 let.

Maximální výše úvěru není omezena, UniCredit Bank půjčí až do 95 % odhadní hodnoty nemovitosti. Hypotéku je pak možné vyčerpat do 12 měsíců od podpisu úvěrové smlouvy, kdy se po dobu čerpání splácí pouze úroky z čerpané částky.

Kromě peněz na úhradu kupní ceny lze získat ještě peníze na cokoliv, a to pomocí produktu Hypotéka TWIN.

Banka dále nabízí jednoduchý a pohodlný způsob způsob ovládání účtu, aplikaci Smart Banking. Lze se do ní přihlásit pomocí otisku prstu. Rovněž výrazně šetří poplatky za transakce. 

Více informací o hypotečních produktech UniCredit Bank je přehledně k nalezení zde.